Голосуй за Руслану!

Підтримай Руслану, голосуючи за іі пісні в хіт-парадах на радіо та телебаченні, а також в Інтернет-опитуваннях. У цьому розділі ми будемо інформувати тебе про поточні голосування, а також надавати необхідні подробиці щодо способів взяти в них участь. Якщо ти дізнаєшся про яке-небудь голосування, не згадане тут, повідом нас.


29.09.10 Стартував відбірковий тур щорічної номінації журналу VIVA! "Найкрасивіші люди України 2010". Щоб проголосувати, треба увійти (зареєструватися) на сайт VIVA та обрати серед інших фото Руслани. Як і попереднього року, голосувати можна щодня. ;)


16.07.10 Будь ласка, проголосуйте за Руслану та балет «Життя» (favor.com.ua). Дякуємо!


Для того, щоб проголосувати, вам необхідно увійти або зареєструватися на сайті.31.05.10 Будь ласка, проголосуйте за Руслану на сторінці "Гала Радіо". Дякуємо! >>


09.04.10 Перший квартал голосування на порталі favor.com.ua відкрито! Будь ласка, проголосуйте за Руслану та балет «Життя». Дякуємо!


Для того, щоб проголосувати, вам необхідно увійти або зареєструватися на сайті.16.02.10 Чергова нагода підтримати Руслану в опитуванні стосовно голосування VIVA! >>


08.01.10 Перший квартал голосування на порталі favor.com.ua відкрито! Будь ласка, проголосуйте за Руслану та балет «Життя». Дякуємо!


Для того, щоб проголосувати, вам необхідно увійти або зареєструватися на сайті.27.11.09 Голосування за звання «Найкрасивіша жінка України 2009» розпочалося! Завдяки нашому наполегливому голосуванню протягом останніх кількох місяців, Руслана серед 25 номінанток! Ми можемо голосувати щодня. Давайте допоможемо Руслані перемогти! >>


04.10.09 Будь ласка, проголосуй за Руслану та балет "Життя" на сайті favor.com.ua. Дякуємо за підтримку!


29.05.09 Будь ласка, проголосуйте за кліп "Дикий Ангел" на сайті Гала радіо. Дякуємо за підтримку! >>


09.04.09 Будь ласка, голосуйте за Руслану як за кращу співачку >>


26.03.09 Будь ласка, голосуйте за пісню Руслани "Вогонь чи лід" на Національному Хіт-Параді на телеканалі OTV (О-ТІ-ВІ).


Надсилайте повідомлення на номер 5105 з цифрою 5. Ціна повідомлення 1 грн. Дякуємо!


05.02.09 Будь ласка, проголосуйте за кліп "Дикий Ангел" на сайті Гала радіо. Дякуємо за підтримку! >>


14.12.08 Ще одна дика можливість підтримати Руслану та її кліп Вогонь чи лід чекає на тебе на w.m1stereo.tv. Будь ласка, відзнач "Руслана - Вогонь чи лiд" і натисни "проголосувати." Дякуємо! >>


11.12.08 Будь ласка, пітримайте Руслану в голосуванні журналу VIVA "Найкрасивіші люди України-2008". Ви можете голосувати щодня на viva.ua. Дякуємо! >>


07.12.08 З 1 по 3 травня 2009 року у м. Каховка відбудеться XVIII фестиваль «Таврійські Ігри», який пройде під гаслом «Хіти сучасної України». 18 виконавців 18-ти найпопулярніших пісень представлять свої програми на фестивалі. Саме від тебе залежить, хто увійде до списку виконавців. Підтримай Руслану! Допоможи зробити так, щоб саме її хіт став найкращим хітом сучасної України! >>


04.10.08 Будь ласка, проголосуйте за Руслану та Вогонь чи лід на Galaradio.com. Дякуємо! >>


Також, будьте ласкаві, проголосуйте за Руслану в традиційних опитуваннях на сайтах радіостанцій bolec.info, ro.com.pl та radiobartoszyce.pl. Будемо вдячні за підтримку.


05.09.08 Ще одне дике голосування за Руслану на радіо Olsztyn. Оберіть "Ruslana feat. T-Pain - Moon Of Dreams" і клацніть на "Głosuj" під переліком. Дякуємо! >>


28.08.08 Будь ласка, голосуйте за Руслану на Нашому Радіо. Оберіть Руслану і клацніть "Голосувати". Дякуємо! >>


Голосуйте також у голосуванні на польському радіо Bolesławiec клацнувши на "+" після RUSLANA & T-PAIN - MOON OF DREAMS. На наступній сторінці підтвердіть своє голосування клацнувши на "Głosuję." >>


22.07.08 Гей, дикі виборці! Будь ласка, голосуйте за Руслану протягом наступного періоду голосування.


Нова можливість проголосувати за неї на вже відомому сайті favor.com.ua Зареєструйтеся, оберіть "Руслана Лыжичко" і клацніть "Подтверждаю".


Польські радіостанції пропонують широкий вибір голосувань. Ось вони:


Ви можете голосувати легально п'ять разів на Radio ZET. Клацніть "Glosuj" після заголовку "RUSLANA / T-PAIN MOON OF DREAMS"


Інше голосування на Liga Hitów w Radiu iGol FM та Radio Olsztyn. Голосуйте!


Дякуємо за вашу підтримку!19.06.08 Будь ласка, проголосуйте за Руслану


Голосуйте на польському радіо "Bolesławiec" та "Bartoszyce", а також на VIVA TV.


У першому випадку знайдіть Руслану у переліку, клацніть на плюсі блакитного кольору і коли з'явиться наступна сторінка – на маленькій коричневій кнопці (голосувати).


У другому випадку знайдіть Руслану, обновіть сторінку, якщо кнопка голосування не з'явилася, потім оберіть Руслану і клацніть на сірій кнопці "Glosuj" (голосувати).


На VIVA TV оберіть Net Charts, віднайдіть Руслану, потім клацніть "Glosuj" (голосувати).


Голосуйте за найдикіший балет – балет "Життя"! Клацніть на "Голосование" у правому верхньому кутку, потім, коли відкриється наступна сторінка, оберіть "Життя" і під переліком клацніть «Подтверждаю»


Тут ви можете проголосувати і за Руслану! Знайдіть у списку Руслану і клацніть "Подтверждаю".


Голосуйте на galaradio.com


Також продовжуйте голосувати на "Нашому Радіо", "Львівській хвилі" та "The Romanian Top 100".


12.06.08 Будь ласка, проголосуйте за Руслану на "Львівській хвилі" та "Нашому Радіо". Оберіть у списку "Руслана" (Ruslana) і клацніть "Голосувати" (vote). Дякуємо.


06.06.08 Будь ласка, підтримайте Руслану знову у словацькому голосуванні! Оберіть у списку "Ruslana and T Pain - Moon of Dreams" і клацніть "klikni a daj hlas skladbe". Дякуємо за підтримку! >>


01.06.08 Будь ласка, голосуйте за Руслану в румунському TOP 100 Singles Chart. Голосування щотижня починається наново. Просто клацніть "Vote" на заголовку RUSLANA & T - PAIN - Moon of dreams. Дякуємо за підтримку!


01.05.08 Важливий музичний іспанський телеканал 'Sol Música' організував конкурс на кращу відеороботу з допомогою сайту MySpace. Відеокліп Moon of Dreams уже є учасником!


Щотижня журі відбиратиме принаймні 5 відео, що мають найбільшу кількість переглядів. Кожні п`ятнадцять днів три найпопулярніші роботи отримають ротанцію на телебаченні.


Допоможіть, будь ласка, цьому відео здобути високий рейтинг ! Кількість переглядів НЕОБМЕЖЕНА! Тож все у наших руках!

Будемо щиро вдячні!


10.03.08 Голосування за кращу пісню Євробачення! Давайте підтримаємо Руслану!

Німецький телевізійний канал NDR влаштував голосування за найкращу пісню Євробачення всіх часів. Результати голосування будуть оголошені 10 травня по німецьким телевізійним каналам NDR та НR. Будь ласка, допоможіть в голосуванні за Руслану! Наприкінці списку ви повинні заповнити результат простого підрахунку. Цим вони прагнуть уникнути маніпуляцій. Потім вам слід натиснути на "Abschicken".


Ви можете голосувати кілька разів на день! Будь ласка, голосуйте якомога частіше! Коли написано "Vielen Dank für Ihre Abstimmung", ваш голос зараховано.


Цей самий телевізійний канал влаштовував опитування за кращу пісню Євробачення 2 роки тому. Руслана перемогла з більш ніж 70000 голосів! 20 травня 2006 року переможний виступ Руслани був показаний на німецькому телебаченні перед аудиторією понад 6 мільйонів телеглядачів.


17.02.08 Дякуючи твоїй підтримці Руслана перемогла минуле голосування на favour.com.ua, набравши 352 голоси = 23.45%. Це чудовий результат! Зараз це голосування почало підрахунок голосів з нуля. Це означає, що твоя допомога потрібна знову. Будь ласка, відвідай це сайт www.favor.com.ua щоб проголосувати за Руслану.


08.01.08 Голосуйте за Руслану в номінації "Найкраща співачка" на сайті www.favor.com.ua.


26.11.07 Esctoday.com - головний незалежний сайт Пісенного конкурсу "Євробачення", що проводить щорічні опитування для обрання найкращих учасників різних років: www.esctoday.com/vote/awards2007.php.

У 20-тій номінації ти можеш проголосувати за Руслану як найкращу учасницю попередніх років. Щоб твій голос врахували, ти мусиш зареєструватися.


19.11.07 Ще одне голосування за Руслану в категорії "Краща співачка" тут. Руслана є п’ятою у списку. То ж – вперед!:-)

У категорії “Кращий український дует” можна проголосувати за друзів Руслани та Сашка і просто класний львівський арт-рок-гурт “Горгішелі”.


06.11.07 Голосуй за Руслану як за кращу співачку тут.