Зустрічі фанів


Надсилайте свої фото на wespe@ss sfanclub.ruslana.ua і покажіть світу ці незабутні моменти.


Для того, щоб отримати фото оригінального розміру, натисни "Скачати".


15.03.10 Чернівці фан-клуб, Україна


08.08.09 Wishart Hopak Dancers, яким неймовірно подобається Руслана, були надзвичайно раді її візиту у Дофін (Манітоба, Канада). Вони вдячні Руслані за увагу, яку вона їм приділила під час параду, і з радістю поділяться з усіма вами своїми фото з нею.

05.08.09 Офіційний всеукраїнський фан-клуб Руслани не зраджує своїм традиціям. Карпати. Літо-2009. Як це було?!


«Чи є краща земля, як Карпатська Україна? Оперезали її високі гори сині, обмаїли зелені ліси, закосичили винниці з золотими виноградами, а річки сріберні опоясали блакитними стрічками..»

Василь Пачовский.


Вже четвертий рік поспіль прихильники Руслани з різних куточків України на кілька днів забувають про буденність і вирушають до Карпат. Так було і цього року. Місцем відпочинку було обрано мальовниче містечко Воловець, що на Закарпатті. Саме сюди 20 липня і з’їхалися фани звідусіль. Перший день був доволі спокійний: знайомство з місцевістю, «освоєння» будинку і подвір’я. Але далі……Як відомо, енергії у фанів, хоч відбавляй :-) Вже на другий день свого відпочинку фан-клуб вирушив на водоспад Шипіт. Дорогою фани співали абсолютно все: від «Мить Весни» до «Wild Energy». Іноді «йшли в хід» і українські народні пісні, і навіть Гімн України. Реакція на «дикий» колектив фанів всюди була досить позитивна і емоційна! По приїзду на Шипіт, фан-клуб, як завжди, влаштував собі довготривалу фото сесію :-). А як же інакше, коли навколо така краса?!Увечері, коли сильна стать фан-клубу готувала всім вечерю, дівчата босоніж на траві біля будинку влаштували майже двохгодинний концерт з танцями і піснями Руслани :-) Це була просто імпровізація.


Третього дня (а це 22 липня) фан-клуб вирішив відвідати місто Мукачево, а саме добре відомий замок «Паланок». Туди і назад фан-клуб діставався електричкою, у якій всю дорогу лунали пісні і навіть були танці. Все склалося, як і гадалося. Ще цей день запам’ятається неперевершеною виставою від двох хлопців, які постали перед своїми друзями в образі двох чічок – Гальки й Любки.Четвертий день виявився по-справжньому гірським. Фани вирішили піднятися на г. Темнатик (1343 м над рівнем моря). Незважаючи на те, що спочатку пішли трохи не тим шляхом і забрели у хащі, фан-клуб, зібравши свій оптимізм і енергію, все ж піднявся на ту, здавалося б, недосяжну вершину.24 липня дружня команда фанів відвідала озеро Синевир (898 м над рівнем моря), яке ще називають «Морським оком» Карпат. Неймовірної краси місце! Після вдалої прогулянки і обов’язкової фотосесії назад у Воловець фан-клуб повертався, як завжди, із посмішками і піснями на вустах.Суботу 25 липня фан-клуб присвятив м. Ужгороду, для декого ще із заїздом у м. Чоп. Справа в тому, що в Чопі, де поїзд, яким їхав фан-клуб, мав стояти 20 хв, дівчата вийшли сфотографуватися і зайти в магазин. Але стоянку поїзда через його запізнення було скорочено. Тож, далі дівчатам довелося їхати в Ужгород маршруткою. Поїзд-бо не чекає :-) Але все ж до Ужгорода врешті-решт доїхали всі, незважаючи ні на що.У неділю у Воловці відбувався фестиваль «Дзвінкі перлини Верховин». Хіба ж фан-клуб Руслани міг таке пропустити?! Дегустація місцевої кухні, співи і танці – все це було того дня. Іван навіть став учасником карооке-шоу «Хочеш – співай», яке незабаром вийде в ефір на місцевому телебаченні.І от 27 липня… Відпочинок у Карпатах добігає до свого завершення. Прокинувшись, відчувається цікавий настрій: радісно від спогадів, і водночас сумно, що сьогодні вже останній день. Але всі із впевненістю можуть сказати: «Відпочинок вдався на 100%! Це було незабутньо!»


04.12.08 tanya_kozariz:


01.10.08 Запорізького фан-клуб, фото від tanya_kozariz:


Наші фото з походу на фотовиставку! ))) Щоб сходити на виставку і погуляти містом до нас приїхав і Єгор з Бердянська!!!


Фотосесія перед виставкою:


22.09.08 Запорізького фан-клуб


На наших зборах були розподілені обов"язки між членами фан-клубу, щодо інформування один одного про новини, що стосуються життя РУслани. Так, хтось відповідає за сайт нашого фан-клубу, який обіцяємо поновити в найближчий час (Chibi), хтось інформує всіх щодо нових надходжень преси про Руслану та телебачення (Яна), основні організаційні обов"язки поклали на Fire Roksi!!! Всі інші будуть допомагати по всім іншим різним питанням.


Представляю оновлений склад запорізького фан-клубу!


Аня (Fire Roksi), Даша, Богдан (Daff), Даша (Dalya)


Маша (Chibi), Егор (з Запор.обл), Еріка (Erika wild), Аня (ANNET ZP)


Яна (trufa_jane), Аня, Tanya Kozariz


28.08.08 Київський фан-клуб, 24.08.08


26.08.08 tanya_kozariz


Сімферополь, 09.08.08


Дніпропетровськ, 15-16.08.08


Запоріжжя, 17.08.08


Перед прес-конференцією ми приготували вітання і завдання Руслані з віршами, піснями, мильними пузирями і червоною доріжкою )))


Це під час репетиції за декілька днів до зустрічі з Русланою


21.08.08 makcsik


А ось фотки, які мені кинув фтограф МТСу

Одеса

Прес-конференція

Перед концертом

Дніпропетровськ

Афтограф-сесія

Ось так радісно нас зустрічав ведучий конкурсів

Дєвочка-космонавт в польоте

Запоріжжя

Афтограф-сесія


21.08.08 Wild Tarik


Привіт всім!!! Я повернувся з двох останніх концертів туру і підготував коротенький фоторепортаж.

Короче їхав я 20 год в Дніпропетровськ. В поїзді було дуже гарячо. В сусудньому вагоні їхала Іра зі Львова. Приїхали ми в Дніпро о 12:00 і вирушили на нашу "штаб-квартиру".


Трішки охолонувши від неймовірної спеки, ми поїхали в центр в...правильно, в "Пузату хату" в якій весь посуд одноразовий Далі прогулялись центром і пішли на набережну до сцени.

Далі був концерт на якому я не фоткав. О, є одна фотка, та й та фан-клубу

А це ексклюзивне фото балету для форуму!!!

Наступного дня я поїхав на вокзал дізнаватись про поїзди на Запоріжжя і трішки пофоткав. Але фоти у відповідній темі Далі за планом у нас була прес-конференція і дві афтограф-сесії.

Руся, як завжди, вся по вуха в справах. При чому, мабуть, дуже таємних...

Вітрина магазину

Після всіх цих подій ми поїхали на вокзал в "Пузату" з нормальним посудом! А їхали ми ось таким трамваєм