1. Розповсюджуйте відео з Русланою якомога більше. Є інші сайти типу YouTube, куди можна завантажувати відеофайли. Ви можете користуватись різноманітною колекцією відео зі співачкою , котрі ми виклали в розділі "Energy Show" для вашого перезавантаження їх на сайти національного скачування. Будемо щиро вдячні!


Чудовим прикладом є RuslanaTube channel on rutube.ru. Ви можете приєднатися до групи, яка цікавиться Русланою, якщо обрали відео сайт, що підтримує таку функцію. Пропонуємо самим створити таку групу, за умови, якщо такої ще досі не існує на обраному сайті.

На сервері zkouknito.cz є , для прикладу, ось така група (спілкування лише чеською мовою).


Також, будь ласка, підтримайте нашу оригінальну дику сторінку RuslanaTube on YouTube. Ви в змозі зробити це, підписавшись на розсилку, додавши в "друзі", або просто надавши власне відео з Русланою.

Матеріали будуть викладені на нашому сайті, якшо вони оригінальні і раніше не були розміщені на YouTube.


2. Рекламуйте Руслану в свому місті, розклеюючи плакати,зроблені власними руками та написані вашою рідною мовою. Приклади такого роду активності Іспанського та Польського фан-клубів можуть слугувати Вам для створення власних ідей.


3. Створіть ваш власний фан-сайт про співачку! Найбільшої користі отримає створення сайту вашою рідною мовою, однак, звісно, вибір мови сайту залишається за Вами. Ви дуже допоможете, якщо при створенні веб-сторінки використовуватимете лише перевірену інформацію з Офіційного сайту Руслани та Сайту Офіційного Міжнародного Фан-Клубу співачки


Якщо Ви вже створили фан-сайт і зробили це більш, ніж 2 місяці тому, просимо повідомити нас а також надати лінк на вашу веб-сторінку. Ми додамо її в розділ контактів фан-клубу.

Ти можеш розмістити цей банер на своєму сайті з метою популяризації офіційного фан-клубу Руслани.