Такий же дикий, як Руслана?

Твій повсякденний девіз – ні дня без улюбленого спорту, а твій відпочинок це – екстрім? Тебе захоплює те, що здається понад людську спромогу?

Тоді Ти точно розділиш останнє захоплення Руслани ;-)Вже зовсім незабаром Ти зможеш поспостерігати за відчайдушністю та витривалістю Руслани як капітана команди м. Львів у найекстремальнішому з усіх існуючих на сьогодні телепроектів – БУМ (Битва українських міст), що триває зараз на телеканалі Інтер. Не пропусти! Слідкуй за анонсами на нашому сайті та сайті Інтеру.


Висловити свої враження від побаченого, а також підтримати Руслану для участі у продовженні проекту Ти можеш на форумі проекту БУМ.


А можливо Ти сам не проти взяти у ньому участь і перевірити свою витривалість поряд з Русланою ;-)? Адже, це може будь-який бажаючий. Всі подробиці знайдеш сайті та форумі проекту.


А тим часом, Руслані надзвичайно цікаво довідатися про найнестримнішу сторону Твоєї особистості. Поділися враженнями від своєї найбільш екстремальної пригоди чи вчинку або проілюструй свій wild life style. З тебе – фото та розповідь. Відправляй їх на wespe@ss sfanclub.ruslana.ua


Призи – ексклюзивна червона футболка проекту БУМ з особистим автографом-побажаням на ній Тобі від Руслани, а також – медаль з логотипом Wild Energy, якими співачка особисто відзначить найвідчайдушнішого з відчайдухів.


Щасти у твоїх пригодах! Поринай у них з головою, але голову не втрачай ;-)


Роботи приймаються до 01.06.2010.