Конкурси

Енергоакція


Лана пропонує Тобі з головою поринути у її світ - захоплюючий світ фентезі - і дати безлімітний прояв своїй творчості, беручи участь в конкурсах у рамках великої "Енергетичної акції". Безумовно, дика енергія має не тільки ІМ'Я, вона має ще й ФОРМУ. Втілюй дику енергію, що зароджується в глибинах твоєї душі, в одну з форм:


  • ЛІТЕРАТУРА
  • ФОТО
  • МАЛЮНОК
  • ДИЗАЙН


Термін дії акції поки що необмежений часом! Підсумки і нагородження учасників та переможців відбуватимуться посезонно, по закінченню кожної з чотирьох пор року. Всі роботи по мірі надходження можна буде побачити на сайті в розділі ФАН-КЛУБ. Кращі з кращих у кожній категорії визначатимуться, в першу чергу, за відгуками на форумі у спеціально створених для цього темах.


Вдалого польоту!


Роботи приймаються на електронну адресу we@ss sruslana.com.ua або:

ТОВ "Студія Люксен"

а/с 385-В

Київ-1

01001, Україна


Кожному учаснику гарантовано плакат з автографом, а переможцям сезонів - стильні призи!


ЛІТЕРАТУРНИЙ КОНКУРС


Якщо Тобі не дають спокою літературні лаври Марини та Сергія Дяченків, і ти відчуваєш у собі неабиякий письменницький потенціал - цей конкурс саме для тебе. Придумай своє продовження книги "Дика енергія. Лана"! Зверни увагу, що під продовженням мається на увазі не лише хронологічно "правильний" текст, що продовжує події, зображені в романі. Ти можеш зазирнути в події "досюжетного" минулого, створити історію-ретроспективу, виклад подій очима одного з персонажів - одним словом, твій політ фантазії абсолютно вільний і необмежений ніякими дротами.


Щодо форми та обсягу роботи, Ти можеш запропонувати як синопсис/сценарій (об'ємом від сторінки), так і повний текст (уривок тексту).


Можливо, саме твій сценарій надихне одного дня кліп-мейкерів (фільм-мейкерів!!!) в рамках проекту "Дика енергія". Хтозна, може саме твій уривок роботи буде надрукований в одному з літературних журналів і фігуруватиме на наступному Євроконі!


Щасти!


Переможці будуть обиратися за 2-ма номінаціями:


- найкреативніший і найцікавіший сценарій/текст


- "Пророк-Івасик" або "на одній хвилі з Дяченками" (окрема відзнака тих, хто вгадає якісь елементи сюжету чи ідеї, запропоновані самими Мариною та Сергій у продовженні роману).


ФОТО-КОНКУРС


1) Маска-перевтілення


Якщо в Ти в душі хоч трішечки актор, якщо нерівно дихаєш до таких атрибутів життя, як костюми, грим та інші аксесуари для перевтілення, Тебе може надихнути саме цей підконкурс. Уявляєш себе в ролі котрогось з персонажів роману "Дика енергія. Лана" чи просто відчуваєш в собі друге синтетичне/дике "Я"? Зроби яскраву презентацію "себе-персонажа" (кілька різнопланових фото+невеличкі коментарі від першої особи).


Пример презентации


Аналогічним чином твоя презентація буде розміщена на сайті і, укупі з іншими, створить своєрідну базу даних облич "Дикої енергії". А коли одного дня режисер перебуватиме у творчому пошуку типажу чи яскравої індивідуальності для своєї кіно-роботи в рамках проекту "Дика енергія", можливо, він знайде його саме в Тобі! Уявляєш собі такий хід подій? Тоді - вперед до перевтілення. До речі, кількість масок, що Ти можеш приміряти на себе (тобто, кількість Твоїх презентацій), - необмежена.


2) Фантастична локація


Якщо озирнутися навколо, в місті/селі, де ти мешкаєш, безперечно знайдуться пейзажі і об'єкти, що нагадують фантастастичні локації з роману Дяченків. Потрібно лише трошки спостережливості і фантазії. Що може бути романтичніше, ніж вештатися підворіттями, звалищами, дахами, покинутими будинками і новобудовами у пошуках ефектних кадрів синтетичного міста? А може тобі пощастить натрапити на Оверграунд? Втім, якщо урбаністика зовсім не до вподоби, вирушай у гори знімати "дикі" пейзажі. Фан-клубу не слабо в майбутньому організувати цілу виставку фоторобіт! То ж, долучайся!


КОНКУРС МАЛЮНКІВ


Читаючи роман "Дика енергія. Лана", Ти не міг не помітити, що книга не містить ілюстрацій. Проте Твоя фантазія напевно малювала сюжети книги у твоїй уяві. Спробуй відтворити сцени фантастичного роману, персонажів твору, вигляд синтетичного міста, Оверграунд чи інші локації на папері чи на комп'ютері. Хтозна, чи зможе відмовитись видавництво "Теза" від ідеї ілюструвати продовження книги "Дика енергія. Лана", побачивши Твої витвори мистецтва ;-)


КОНКУРС ДИЗАЙНІВ


1) Елемент фентезі-світу Дяченків


Придивившись уважніше, в реальному світі Ти знайдеш безліч джерел натхнення та підручних засобів для створення атрибутики дикого чи синтетичного фентезі-світів. Це може бути одяг, предмети побуту, орнаменти, зброя, макети фантастичних локацій, тощо. Даний підконкурс також тісно переплітається з нещодавно запропонованою фан-клубу грою в Диких-синтетиків. Власне, одяг, орнаменти та інші атрибути фентезі-світів стануть дуже у пригоді під час гри, додадуть їй яскравості та реалістичності.


2) "Ляльковий парад"


Перетвори ляльок Барбі, Кенів, Барбі-дітей на персонажів роману "Дика енергія. Лана"!


За бажанням Ти можеш не лише надсилати фото своїх дизайнерських винаходів, а дарувати Руслані і самі роботи (тобто висилати на поштову адресу фан-клубу, вказану вище). Ці витвори мистецтва можуть започаткувати справжній музей "Дикої енергії", а в окремих випадках - долучитися до благочинної місії Руслани (через участь у благочинних аукціонах).